Strona główna Urządzanie Pokój dziecka Pierwsza własna aranżacja wnętrza – czyli nauka dobrego smaku nastolatka

Pierwsza własna aranżacja wnętrza – czyli nauka dobrego smaku nastolatka

niedziela, 28 października 2012 00:00

Gdy nasze dzieci wejdą w wiek nastoletni bardzo ważne jest umożliwienie im wyrażania siebie nie tylko przez noszony ubiór, lecz także aranżację własnego wnętrza, z którym dziecko będzie się identyfikować. Projektanci Wajnert trzymają rękę na pulsie i proponują różne kolekcje mebli, specjalnie dedykowanych młodym ludziom.

Nasze dzieci już na etapie dKolekcja mebli młodzieżowych ENYOwulatka zaczynają się od nas uniezależniać i kształtować własne poglądy, wizję świata i gust. Nic dziwnego, że ledwo chodzący maluch pragnie założyć czapkę w kropki, a nie w misie, którą proponuje mama. Tak zaczyna się długi etap kształtowania poczucia smaku u naszych pociech. Gdy wkraczają one w wiek nastoletni są już odrębnymi ludźmi, którzy chcą decydować o sobie. Jednym ze sposobów zaznaczania własnego ja, jakże potrzebnym w tym czasie, jest indywidualizacja własnej sypialni. Wnętrze nastolatka musi dookreślać to, kim w danym momencie jest, jak się czuje i jak się ubiera. Bardzo ważne jest ze strony rodziców, aby dać dziecku wolność na rozwój i praktyczne wykorzystanie własnych pomysłów. Podarowanie dziecku takiego marginesu wolności jest równoznaczne z zaufaniem i wiarą w jego siły, co może bardzo pozytywnie zaowocować w przyszłości.Dostępna kolorystyka frontów i uchwytów kolekcji ENYO

 

 

Projektanci współpracujący z firmą Wajnert stawiają sobie za cel jak najbardziej umożliwić i ułatwić młodym ludziom stawianie pierwszych kroków w aranżowaniu własnej przestrzeni. Ciekawą propozycją jest kolekcja mebli ENYO, dedykowana młodym odbiorcom.

ENYO to kolekcja mebli modułowych charakteryzująca się świeżym, nowoczesnym designem. Modułowość kolekcji daje wiele możliwości. Można zaaranżować pokój, a w późniejszym czasie dokupić któryś z elementów, bądź zupełnie wymienić, przy czym stylizacja pozostanie niezmieniona. W skład kolekcji wchodzi aż 15 elementów, jak np. regał, biurko czy łóżko. Dzięki temu młody człowiek może w sposób spójny wyKolekcja mebli młodzieżowych ENYObrać co mu się najbardziej podoba. Meble są solidnie wykonane, fronty wykończone na wysoki połysk odporne na zarysowania i uderzenia.

Ważną cechą tej kolekcji jest kolorystyka. Przeważa kolor antracyt, w który obleczone zostały całe bryły mebli. To dobry kolor, pasujący nawet nastolatkom z najmroczniejszymi upodobaniami. Grafitową szarość łatwo zespolić z dodatkami w sypialni, kolorem ścian, plakatami, itd. Można też nadać meblom unikatowy charakter wybierając jeden z dostępnych kolorów frontów – czerwony, pomarańczowy i zielony. Warto też dodać, że projektanci zadbali, aby każdy z tych kolorów był rześki, mocny, nie zgaszony. Dzięki temu wnętrze nabiera młodzieńczej energii. Nie pozostaje nic innego, jak dać szansę młodym i zobaczyć, jak kształtuje im się gust przy naszej dyskretnej pomocy.

 Artykuły o podobnej tematyceKomentarze  

 
0 #1 profile 2018-10-31 19:23
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież