Strona główna Urządzanie Salon ALMOND - kolekcja, która wzbudza podziw

ALMOND - kolekcja, która wzbudza podziw

wtorek, 24 lipca 2012 13:07
Urządzanie - Salon

Dwanaście brył, które w efektowny sposób odmienią każdy pokój dzienny i salon. Jakby wymyślone przez Picassa, proste kubistyczne kształty, zdobione zaledwie listwami w kolorze aluminium bez problemu zadomowią się w nowocześnie urządzonych wnętrzach jak i tych wnętrzach, w których dominuje klasyka. Uniwersalność rozwiązań przy użyciu mebli z kolekcji ALMOND potwierdza możliwość stworzenia kompozycji zarówno z narożnikiem z kolekcji FERRARA – minimalistycznym w swojej formie jak również bryłami z kolekcji ANDREA o lekko zaoblonych kształtach.

 

Wszystkie elementy kolekcji wykonano z najwyższej jakości płyty laminowanej, odpornej na detergenty, zadrapania i wysokie temperatury. Płyta o solidnej strukturze dostępna jest w uniwersalnym, acz niespotykanym kolorze venge arusha. Komody, witryny i szafki uzyskały bardzo ciekawy efekt, poprzez poprowadzenie bocznych wieńców o szerokości 28mm pod bryłą, tworząc w ten sposób nogi.

 

Meble z kolekcji ALMOND swoją funkcjonalnością dorównują względom estetycznym. Jest to widoczne choćby na podstawie ozdobnych, aluminiowych listew, pełniących jednocześnie funkcję uchwytów. Ciche zamykanie drzwi zagwarantowane jest dzięki zastosowaniu zawiasów z samodociągiem. Meble z tej kolekcji wyróżniają się dodatkowo pojemnością poszczególnych brył oraz optymalnym podziałem miejsca na półki i szuflady.

Kolekcja ALMOND na stronie producenta: ALMOND Meble Wajnert

 Artykuły o podobnej tematyceDodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież