Strona główna Urządzanie Salon Wnętrze w pełni osobiste - salon w stylu fusion

Wnętrze w pełni osobiste - salon w stylu fusion

czwartek, 02 grudnia 2010 17:01

Wnętrze w stylu fusionKoniec z wymuskanymi aranżacjami prosto z katalogu, a także z podwieszanymi sufitami, kanapami z czarnej skóry i jasnymi panelami na podłodze. Wnętrza zaczynają mówić nie o minionych trendach, a o właścicielu, jego inspiracjach i niekonwencjonalnych pomysłach.

Zamieszane

Trend pomieszczeń-oaz spokoju już dawno odszedł w zapomnienie. Barwy neutralne zestawia się z intensywnymi. Powierzchnie matowe towarzyszą połyskliwym, chropowate gładkim. Style minionych epok łączy się z dizajnem współczesnym. Surowce organiczne wprowadza się do futurystycznych aranżacji. Tradycyjnym materiałom wnętrzarskim nadaje się nowe funkcje: dywany można układać warstwowo, tapetami wyklejać sufity. Liczą się odważne decyzje.

Wyroby rzemieślnicze

Zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych aranżacjach liczy się niepowtarzalność, a we wnętrzach w stylu fusion jest to podstawowa zasada dekorowania. Wyroby rzemieślnicze są unikatowe, bliskie wytworom natury. Metaloplastyka, drewno ręcznie obrabiane lub zdobione techniką decoupage, dmuchane szkło, ręcznie plecione kosze i makaty – wszelkie wyroby noszące znamiona unikatowości są na topie.

Personalizujące dodatki

Ciekawe fotografie, egzotyczne przedmioty przywiezione z podróży, pamiątki rodzinne, płachty z nadrukami własnych zdjęć – personalizują wnętrze i tworzą kosmopolityczny styl fusion mieszający elementy różnych stylów i tradycji wielu kultur.

 Artykuły o podobnej tematyceDodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież