Strona główna Urządzanie Salon Wymarzony relaks z ALTO od Meble Wajnert

Wymarzony relaks z ALTO od Meble Wajnert

wtorek, 28 sierpnia 2012 14:39
Urządzanie - Salon

Chwila relaksu z ulubioną książką lub serialem? Komplet ALTO od Meble Wajnert to dobra propozycja. Zestaw zasługuje na miano kompletu wypoczynkowego high class, który będzie dobrym kompanem leniwego wieczoru - przede wszystkim dzięki sylwetkom mebli: wyprofilowanym tak, by maksymalizować komfort siedzenia. Głębokie siedziska i wysokie oparcia gwarantują pełne podparcie nóg i kręgosłupa, tym samym zapewniają naprawdę zadowalającą jakość użytkowania.

Kolekcja

W skład kolekcji wchodzi również sofa trzyosobowa i narożnik, które wyposażone są w funkcje spania – idealne rozwiązanie, gdy goście przyjeżdżają na weekend, a sofa dwuosobowa wyposażona jest w pojemnik na pościel, co pozwala efektywnie wykorzystać przestrzeń i zaoszczędzić miejsce w szafach. Faktem, który zasługuje na największą uwagę jest zamontowana w bryle fotela funkcja relaks, pozwalająca na wysunięcie podnóżka, odchylenie oparcia, a następnie rozpoczęcie delikatnego kołysania w przód i w tył, jak również obracania wokół własnej osi. Nie spotkaliśmy osoby, która po spędzeniu jednego popołudnia w takim fotelu chciałaby go zamienić na cokolwiek innego.

Estetyka

Choć zdecydowanie największym atutem kompletu jest wygoda, wygląd niczym jej nie ustępuje. Dekoracyjne przeszycia na bokach dodają meblom nowoczesnego stylu, do tego dochodzą charakterystyczne wciągi w poduszkach oparciowych i proste, chromowane, aluminiowe nogi.

W kwestii obicia do wyboru jest szeroka gama materiałów jak również skóry naturalnej najwyższej jakości. Dla ceniących ekologię, do wyboru są również warianty ekoskóry.

Kolekcja ALTO na stronie producenta: ALTO na Meble Wajnert

 Artykuły o podobnej tematyceKomentarze  

 
0 #2 profile 2018-11-01 12:46
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Cytować
 
 
0 #1 peh 2012-09-28 15:23
Alfons Mucha na ścianie! :P Ładniutka aranżacja! Fotel mi się podoba
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież